.

.

1x2 Fbt Splitter Module 50: 50 Multimode Fiber Optic Coupler Box St / UPC Connector 1meters

1x2 Fbt Splitter Module 50: 50 Multimode Fiber Optic Coupler Box St / UPC Connector 1meters

HRK 155.94
Količina robe


Karakteristike :
Mali Utjecaj Načina
Širok raspon primjene
Visoka pouzdanost
Aplikacije :
Многомодовые Komunikacijski Sustav
Sustav Senzora Vlakana
Alati
Specifikacija :
Postavke
Mjerna jedinica
N
Jedan
Valna duljina
nm
850& 1310&1490& 1550
Uneseni gubitak
50/50
db
3.7/3.7
4.0/4.0
60/40
2.9/4.8
3.2/5.1
70/30
2.1/6.2
2.4/6.5
80/20
1.6/8.2
1.9/8.5
90/10
1.1/11.8
1.5/12.4
Возвратная gubitak
db
40 (vlakno 50/125) 35 (vlakno 62.5 / 125)
Vrsta Vlakana
/
na zahtjev klijenta
Radna Temperatura
°C
-40 ~ +85
Temperatura Skladištenja
°C
-40 ~ +85
TDL
db / °C
0.002
Paket
mm
Golo Vlakno :
Ø3 X54
Slobodnu cijev 0,9 mm
Ø3 X60
Kabel 2mm ili 3mm
100Х12Х8
Napomena
1 : uvjeti ispitivanja : površinska излучающее Led sa istim vlaknima 1 km, @ sobne temperature.
2 : P. D. L i R. L testirani kada 1310 i 1550 nm i sobnoj temperaturi.
3. specifikacija bez konektora
Informacije O Narudžbi :
MMC-XX-
X-men-
X-men-
XX-
X-men-
XX-
X-men-
X-men
Valna duljina
Struktura
Klasa
Omjer Omjer Spojke
Пигтиальный Tip
Dužina Фиброзного Vlakana
spojnica
Paket
13=1310
1=1х2
N
50=50 : 50
0=golo vlakno
05=0,5 m
0=Nema
3x54
15=1550
2=2x2
Jedan
30=30 : 70
1=slobodnu cijev
10=1,0 m
1=FC/PC
3х60
85=850
10=10 : 90
2=2mm kabel
15=1,5 m
2=FC / APC
Kabel 3=3mm
3=SC / PC
4=SC / APC
5=LC
6=ostali
Prijevoz :
1. mi аранжируем prosljeđivanje od ponedjeljka do petka. Dostava uključuje pakiranje i naknada za obradu tereta.
2.to traje oko 30-40 dana (SAD, Kalifornija, AU). Druge zemlje 40-60 radnih dana, točno vrijeme isporuke ovisi o poštanskog procesa.
3. Ako ne dobijete svoj pobjednički proizvod (e) u roku od 30 radnih dana, molim vas, ostavite poruku ili nam pišite, mi ćemo učiniti sve što je moguće, riješiti bilo koji problem s vama.
Recenzije :
1. automatski ćemo ostaviti pozitivan pregled svakom kupcu za dovršetak transakcije.
2. Mi podržavamo progon visoke standarde zadovoljstvo kupaca je 100% ! Povratne informacije je vrlo važno za nas.
3. dobra komunikacija može riješiti sve probleme, ako imate bilo kakva pitanja, molimo vas da će mi, brzo smo se oslobodi problema imate
Plaćanje :
1. primamo Alipay, primamo kroz siguran Escrow rukovatelj naknade.
2. uplata mora biti izvršena sigurno plaćanje procesorom Escrow.
3. Ako ne možete provjeriti odmah nakon zatvaranja, molimo vas, pričekajte nekoliko minuta i pokušajte plaćanja moraju biti završeni u roku od 3 dana
4. mi smo samo brod na adresi подтверженному Alipress.
Povratak :
1. Nastojimo zadovoljiti 100% .
2. Jamčimo da proizvod koji kupujete je predmet, koji smo opisali ovdje, i nalazi se u opisanom stanju.
3. Ako detalj dolaze, a ne kao što je opisano, onda molim vas da mi za to da se vrate detalj za razmjenu.
4. povrat ne može biti donesen na bilo koji drugi razlog.
5. molimo vas obavijestite ne познее 3 dana i vratite nam se ne познее 7 dana od dobivenih datuma za razmjenu.

R

Slični proizvodi u kategoriji